Týden od 4. 3. – 8. 3. 2024
Pondělí: Chléb Šumava,žervé,jablko,paprika,čaj,mléko,voda
Kulajda
Rybí prsty,brambor
Bageta,máslo,vajíčko,cherry rajče,kedlubna,džus,mléko,voda
Úterý: Vánočka,hroz.víno,banán,čaj,kakao,voda
Polévka kmínová s vejcem
Vepřové na kmíně,těstoviny-vřetena
Chléb Šumava,masová pom.,paprika,okurka,džus,mléko,voda
Středa: Bageta,pom. z tuňáka,paprika,okurka,čaj,mléko,voda
Polévka zeleninová s pohankou
Kuřecí na paprice,rýže basmati
Loupák,jablko,banán,džus,ochucené mléko,voda
Čtvrtek: Toustový chléb,máslo,šunka,kedlubna,mrkev,čaj,mléko,voda
Polévka hrášková s vejcem
Holandský řízek,bramborová kaše
Veka,sýrová pom.,rajče,paprika,džus,mléko,voda
Pátek: Tvarohový koláč,jablko,mandarinka,čaj,mléko,voda
Polévka zeleninová se sýrovým kapáním
Vepřoví vrabci,bramborový knedlík,špenát
Sýrový croissant,okurka,kedlubna,džus,mléko,voda
Změna jídelníčku vyhrazena.
Týden od 11. 3. – 15. 3. 2024
Pondělí: Chléb Šumava,plát.sýr,jablko,paprika,čaj,mléko,voda
Polévka drůbeží s rýží
Pečené krůtí,brambor,fazolky na másle
Bageta,masová pom.,jablko,okurka,džus,mléko,voda
Úterý: Mazanec,banán,mandarinka,čaj,kakao,voda
Polévka drožďová
Bramborový nákyp s mletým masem a kapustou
Chléb Vital,tvarohová pom.,cherry rajče,kedlubna,džus,mléko,voda
Středa: Chléb Sporty,lučina,okurka,paprika,čaj,mléko,voda
Polévka brokolicová s vejcem
Kuřecí na kari,rýže basmati
Mazanec,mandarinka,jablko,džus,ochucené mléko,voda
Čtvrtek: Kobliha s marmeládou,hroz.víno,jablko,čaj,mléko,voda
Polévka hovězí s játrovým kapáním a nudlemi
Kynuté knedlíky maštěné máslem,horké jahody
Sýrový croissant,mrkev,kedlubna,džus,mléko,voda
Pátek: Odkolkův pecen,máslo,šunka,cherry rajče,kedlubna,čaj,mléko,voda
Polévka z hlávkového zelí s bramborem
Kuřecí na divoko,bramborový knedlík
Loupák,jablko,mandarinka,džus,mléko,voda
Změna jídelníčku vyhrazena.
Týden od 18. 3. – 22. 3. 2024
Pondělí: Chléb Šumava,máslo,plát.sýr,jablko,rajče,čaj,mléko,voda
Polévka bramborová
Kuřecí čína,rýže parbold
Houska,pom. z rybiček,jablko,okurka,džus,mléko,voda
Úterý: Linecký koláček,banán,jablko,čaj,kakao,voda
Polévka hrachová s opeč. houskou
Vepřové maso po poděbradsku,těstoviny-vřetena
Bageta,šunková pěna,cherry rajče,paprika,džus,mléko,voda
Středa: Chléb Fit,sýrová pom.,okurka,kedlubna,čaj,mléko,voda
Polévka drůbeží s těstovinou
Šunkofleky,červená řepa
Kobliha s marmeládou,mandarinka,jablko,džus,mléko,voda
Čtvrtek: Chléb Šumava,máslo,vajíčko,cherry rajče,paprika,čaj,mléko,voda
Polévka gulášová
Sekaný vepřový řízek,bramborová kaše
Veka,tvarohová pom.,jablko,paprika,džus,mléko,voda
Pátek: Mazanec,hroz.víno,mandarinka,čaj,mléko,voda
Polévka zeleninová s pohankou
Hovězí svíčková pečeně,houskový knedlík
Sýrový croissant,kedlubna,mrkev,džus,mléko,voda
Změna jídelníčku vyhrazena.
Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090
IČO 69781877
IZO 102385203
DIČ CZ69781877
REDIZO 600038297
Městská část Praha 5
Náměstí 14. října 4
150 22, Praha 5
IČO 00063631
Hlavní recepce 6:45 - 17:30
Recepce sportovního areálu 7:00 - 21:30
Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090
IČO 69781877
DIČ CZ69781877
Městská část Praha 5
Náměstí 14. října 4
150 22, Praha 5
IČO 00063631
Školné činí 1200,-/měsíc, hradí se převodem na účet 060011-0130882339/0800, do zprávy pro příjemce uvádějte prosím jméno, příjmení/měsíc platby, např. Pavel Dlouhý/leden 2023, VS 2324.
Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090
IČO 69781877
DIČ CZ69781877
+420 257 210 794 - škola, pro objednávku pronájmu volat do 15:00 hod
+420 257 210 686 - jídelna
Datová schránka wy4umrz
Městská část Praha 5
Náměstí 14. října 4
150 22, Praha 5
IČO 00063631
Hlavní recepce 6:45 - 17:30
Recepce sportovního areálu 7:00 - 21:30