Drobečková navigace

Základní škola > Školní jídelna > Jídelní lístek

 Jídelní lístek

 

13.09. pondělí
Polévka kulajda
   1.   Šunkofleky, červená řepa
   2.   Krupicová kaše s čokoládou, mašť.máslem
   3.   Džuveč, chléb
Sirup, voda, ochucená smetana


14.09. úterý
Polévka rychlá s vejcem
   1.   Znojemská hovězí pečeně, dušená rýže
   2.   Pštrosí vejce, brambor, /mleté maso/

Sirup,mléko, voda, zeleninový salát


15.09. středa
Polévka rybí s opečenou houskou
   1.   Pečené krůtí, bramborový knedlík, špenát
   2.   Chilli con carne, rýže
Sirup,voda, švestka


16.09. čtvrtek
Polévka gulášová
   1.   rizoto s vepř.masem, sýr, steril.okurka
   2.   Kynuté knedlíky, horké ovoce, zakys. smetana
   3.   Salát s černé čočky se šunkou, chléb
Sirup, och. mléko, voda, broskev


17.09. pátek
Polévka luštěninová
   1.   Rajská omáčka, masové koule, kolínka
   2.   Zeleninový nákyp, brambor, rajče

Sirup, voda, jablko

 

20.09. pondělí
Polévka zelná s bramborem
   1.   Vepřová pečeně, bramborová kaše
   2.   Nudle s kakaem, mašť. máslem
   3.   Zeleninový salát se šunkou a vejcem, jog.dip, pečivo
sirup, voda, ovocná přesnídávka


21.09. úterý
Polévka ze zeleného hrášku s vejcem
   1.   Hovězí na smetaně, houskový knedlík
   2.   Květákový mozeček, brambor
   3.   Kološvárské zelí
Sirup, voda, nektarinka


22.09. středa
Polévka zeleninová s drožďovým kapáním
   1.   Špagety po milánsku, sýr
   2.   Záhorácký závitek, bramborový knedlík
Sirup, voda, švestka


23.09. čtvrtek
Polévka masová krémová
   1.   Rybí prsty, brambor
   2.   Lívance se skořicí
Sirup voda, tvarohový krém


24.09. pátek
Polévka zeleninová s pohankou
   1.   Kuře na paprice, dušená rýže
   2.   Bramborový nákyp s vepř. masem a zelím
Sirup, voda, jablko

 

06.09. pondělí
Polévka hrachová s párkem
   1.   Obalovaná rybí porce, brambor
   2.   Rýžová kaše se švestkami
   3.   Tagliatelle s tomatovou omáčkou, sýr
Sirup, mléko, voda, ochucený jogurt


07.09. úterý
Polévka zeleninová s jáhlovou zavářkou
   1.   Segedínský guláš, houskový knedlík
   2.   Brokolice zapečená se sýrem, brambor
   3.   Kuřecí játra, jasmínová rýže
Sirup, voda, nektarinka


08.09. středa
Polévka květáková s vejcem
   1.  Vepřové dušené v mrkvi, brambor
   2.  Kuřecí roláda, dušená rýže
Sirup, voda, moučník


09.09. čtvrtek
Polévka hovězí s játrovým kapáním
   1.   Čočka na kyselo, vejce, steril.okurka
   2.   Bramborové šišky se strouhankou mašť. máslem
   3.   Bramborový guláš, chléb
Sirup, och. mléko, voda, jablko


10.09. pátek
Polévka pórková s bramborem
   1.   Rozlítaný ptáček, těstoviny - vřetena
   2.   Zapečené nudle se zeleninou a sýrem, zel. salát
Sirup, voda, švestka