Základní škola > O škole > Plavecký bazén

Školní plavecký bazén

Máme to štěstí, že jako jedna z mála škol máme vlastní bazén, který hojně využívají naši žáci, učitelé i zaměstnanci Úřadu MČ a ostatních škol Prahy 5. Bazén je hluboký 80cm na jedné straně a 220cm na druhé. Je tak vhodný i pro výuku plavání malých dětí a neplavců. Bazén o rozměrech 25x10 metrů má 4 dráhy a je tedy dostatečně velký i pro několik skupin plavců na různé úrovni plaveckých schopností.

Výuka plavání našich žáků a žáků dalších škol Prahy 5

Pořádáme výuku plavání pro naše žáky a i pro další základní školy na Praze 5. Takový krásný bazén si přeci nemůžeme nechat pouze pro sebe. Po dohodě (v případě volné kapacity) můžeme zajistit výuku plavání i pro další organizace a školy.

Sportoviště bazén

Odpolední zájmová činnost pro děti a rodiče

V naše školním bazénu probíhá každý den nějaká zájmová činnost spojená s plaváním. Různé kroužky, různí organizátoři, různé úrovně plaveckých schopností. Podívejte se na nabídku našich odpoledních zájmových kroužků ZDE.

Sportoviště bazén Praha 5

Úschova drobných cenností a plaveckých pomůcek

Pro úschovu drobných osobních věcí jsou před šatnami uzamykatelné boxy. Zájemce si musí přinést vlastní zámeček. Je také možné si pronajmout drátěný uzamykatelný box u bazénu k úschově větších věcí, například plaveckých pomůcek (za 5,- Kč za hodinu).

Sportoviště bazén

Pronájem bazénu ZŠ Weberova Praha 5

Náš bazén si (stejně jako další sportoviště) můžete po dohodě pronajmout. Ceník pronájmů naleznete ZDE.

Provoz bazénu je spolufinancován z grantu Magistrátu Hlavního města Prahy.

Logo Praha