Volnočasové aktivity školy

I mimo vyučovací hodiny si u nás žáci (a také rodiče) mohou užít spoustu zábavy, sportu, tvoření, hudby, tance a spoustu dalších volnočasových aktivit. Podívejte se na seznam našich odpoledních zájmových činností.

Nabídka kroužků pro nový školní rok

Strouhalová

Anglický jazyk 1. ročník

pondělí

15:00-15:45

Knotek

Anglický jazyk 2.  ročník

pondělí

15:00-15:45

Kroužky

Flétna - začátečníci

pondělí

15:00-16:00

Kroužky

Flétna - pokročilí

Pondělí

16:00-17:00

Tučková - IURIDICA 

Sportovní přípravka Dráčci

pondělí

15:00-17:00

Vomáčka

Taekwon-do

pondělí

17:00-18:00

Nováková

Keramika - obsazeno

pondělí

13:30-15:00

Müllerová

BA Sparta - basketbal

pondělí

15:00-16:30

Holubová

Plavecká škola Weberova

pondělí

15:30-18:30

Simandl

Extrémní překážkové běhy

pondělí

16:30-17:30

 

 

 

 

Judo club

Judo

úterý

13:30-15:00

Simandl

Extrémní překážkové běhy

úterý

16:30-17:30

Michálková

BŠ Tygři Praha

úterý

15:20-16:20

TIB, z.s

Baltík – začátečníci – od 1. roč.

úterý

15:00-16:00

TIB, z.s

Scratch – pokročilí – od 4. roč.

úterý

16:00-17:00

Ludus Magnus

Gymnastika

úterý

15:00-16:00

Nováková

Keramika - obsazeno

úterý

13:30-15:00

Nováková

Keramika - obsazeno

úterý

15:00-16:30

Omniveda

Věda nás baví

úterý

16:00-17:00

Holubová

Plavecká škola Weberova

úterý

15:30-20:00

Poláková

Kutil junior

úterý

15:00-16:00

 

 

 

 

Zárybnická

Keramika 1. stupeň

středa

13:30-15:00

Šindlářová

Dramatický sbor 3.-5.roč.

středa

14:00-15:00

Vomáčka

Taekwon-do

středa

17:00-19:30

Fojtů

Brick 4 Kidz

středa

15:00-15:50

Škrétová

Dramatický kroužek

středa

14:30-16:00

Plocarová

Jóga pro děti

středa

13:30-15:00

Petrus

Florbal

středa

14:30-15:30

Kroužky

Zálesák

středa

15:00-16:00

 

 

 

 

Holubová

Plavecká škola Weberova

čtvrtek

16:30-18:45

Kroužky

S výtvarkou kolem světa

čtvrtek

15:00-16:00

Šaněk

Kurz robotiky s Ozobotem

čtvrtek

15:45-16:45

Tučková - IURIDICA 

Sportovní přípravka Dráčci

čtvrtek

15:30-16:45

Hýbeme dětmi

Taneční kroužek

čtvrtek

13:30-15:30

Poláková

Gymnastika

čtvrtek

18:30-19:30

Minaříková

Grafomotorika

čtvrtek

13:00-14:00

Zenáhlík, Holubová

Plavecké sporty

čtvrtek

15:25-16:25

 Müllerová

BA Sparta - basketbal

pátek

13:30-15:00

Holubová

Plavecká škola Weberova

pátek

14:45-17:45

 

 

 

 


Termín zahájení činnosti i minimální počet přihlášených dětí potřebný pro otevření kroužku
konzultujte přímo s patřičnou kontaktní osobou.