Úspěchy žáků školy - Jan Zenker

Hokejová naděje Honza Zenker ze 4.C

Letos čerstvě žákem čtvrtého ročníku, přesto již výrazný talent pražského (a možná i národního) hokeje.

Jan Zenker ze 4.C během posledních měsíců zaznamenal již několik úspěchů - např. účast ve výběrovém týmu Prahy a vybojované třetí místo na prosincovém turnaji mezi nejlepšími týmy z České Republiky, Ruska a Slovenska.

V těchto dnech se vrátil z mezinárodního turnaje Memorial Claudio Franza 2015 z Italského Bolsano, kde bojovalo 240.hráčů, 18.týmů z Itálie, Německa, Slovinska, Rakouska a České republiky.
Za tento tým také nastoupil v první proluce NHL i věhlasný Jaromír Jágr.
HC Hvězda Praha, tedy tým, za který Honza Zenker hraje, si vybojoval cenný bronz a Honza byl druhým nejproduktivnějším hráčem svého týmu a dvacátým hráčem z celého turnaje.

Honzův tým HC Hvězda Praha se na konci letošního léta 28-30.8.2015 zúčastnil také česko-slovenského turnaje Hockey Bunnies Sumer Cup, kde vybojovali velmi cenné zlato a zápis na putovní pohár do řady vedle HC Sparta, HC Třinec, HC Mladá Boleslav, HC Warrior Brno, HC Třemošná a jiných týmů.
Honza na tomto
turnaji přispěl svému týmu k vítězství 23 góly a 9 asistencemi.

Velký dík patří také jeho paní třídní učitelce Mgr. Anně Zárybnické, která má s Honzou pevné nervy.

Moc gratulujeme a držíme palce do dalších úspěšných let.