Pohár primátora 2013

Vážení rodiče a žáci,

v uplynulém školním roce se naše škola opět prezentovala výbornou úrovní sportovní přípravy žáků. Tato byla vyjádřena nejedním dílčím úspěchem v rámci soutěží POPRASK, ale také skvělým čtvrtým místem ve Velkém poháru a především fantastickou obhajobou vítězství v Malém poháru Prahy 5.

Každá škola, která zvítězí v obvodním kole, dále soutěží s vítězi obvodních kol a každé toto umístění se přepočítává do bodového zisku Poháru primátora. Pohár primátora je tak soutěží vítězů o "nejúspěšnější" školu v rámci celého hlavního města Prahy.

Díky skvělému uplynulému roku jsme navýšili svojí účast ve finálových kolech POPRASKu a díky vítězstvím v plavání a atletice na celé Praze jsme tak dosáhli 5. místa z celé Prahy! Toto umístění z celkového počtu 158 škol je nejlepší umístění v historii školy.

Všem žákům proto gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy, a také děkujeme všem vyučujícím za přípravu a vedení žáků.