POPRASK Přespolní běh 2019 2. stupeň

Zahájení dalšího ročníku POPRASKU

Začíná nový ročník POPRASKU Prahy 5. Po loňských medailových místech se budeme snažit, aby i letos naše škola uspěla co nejlépe. Reprezentace školy je čest. Každý žák, který dostane tu možnost reprezentovat školu, by měl být hrdý na to, že má náš dres. Škola je jako tým, jeden za všechny všichni za jednoho. Sportovní turnaje podporují zdravé sebevědomí, týmovou spolupráci, utužují partu a sbližují žáky napříč ročníky a mezi třídami. Držíme našim nejlepším sportovcům pěsti, ať se jim zase daří a ať si sportovní soutěže užijí.

Přespolní běh 2019

Druhý stupeň

Ani jsme se nestačili ve škole rozkoukat a první soutěž POPRASKU je již za námi. Zadařilo se hlavně našim nejzkušenějším žákům a žákyním  8. – 9. tříd. Dívky i chlapci přivezli ze závodů bronzové medaile za třetí místo. Je skvělé, že se jim podařilo prosadit se díky tomu, že pravidelně sportují a na fyzické připravenosti je to vidět.  Největší konkurence je v mladší kategorii 6. – 7- tříd. Uspět mezi 9 týmy bylo obtížné. Děvčata skončila těsně pod stupni vítězů na 4. místě. Chlapci obsadili 7. místo.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy .

O medailové umístění se zasloužili tito žáci a žákyně:

Barbora Voplakalová, Ivana  Dvořáková, Kateřina Tůmová, Barbora Dyková

Vojtěch Brož, Vít Novotný, Ondřej Zajíček, Aaryan Tahir, Tomáš Hotovec