POPRASK Přespolní běh 2019 1. stupeň

Přespolní běh/ Štafetový pohár 2019

První stupeň

Zcela jasně jsme ovládli tuto soutěž, všechny kategorie obsadily stupně vítězů. Ze starší kategorie 4. -5. tříd žáci i žákyně přivezli nejcennější kov a to zlaté první místo. V mladší kategorii 1-3. tříd se zadařilo děvčatům s 1. místem a chlapcům skvělé 3. místo.

Následně se všichni přesunuli na vedlejší stadion, kde se běžely štafety. V nich se nám opět dařilo a postoupili jsme do krajského kola, které se uskuteční na přelomu březen/duben.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

O medailové umístění se zasloužili tito žáci a žákyně:

Dobeš T., Dimitri F., Traxmandlová S., Šebestová E., Bártů A., Vrkoč M., Majerová B., Moravcová E., Arnold D., Adla H., Brychta M., Koppel D., Šišmová V., Doležalová A., Fleischmannová E., Wollnerová L., Šneidrová T., Kinkor A.,  Moravec M., Huk D.