Kopaná 8. - 9.ročník

OBVODNÍ KOLO V KOPANÉ CHLAPCŮ 8. A 9. ROČNÍKŮ
Dne 9. 10. 2019 se konalo obvodní kolo v kopané kategorie chlapců 8. a 9. ročníků. Soutěž probíhala na umělé trávě v Radotíně a zúčastnilo se jí deset základních škol.  Naši žáci si vedli velmi dobře, po třech výhrách a jedné remíze s favorizovaným Radotínem jsme obsadili druhé místo ve skupině se stejným počtem bodů, jako právě Radotín, ale s horším skóre. Čekalo nás tedy semifinále s prvním z druhé skupiny a tím bylo G. Kavalírka. Zápas pro nás začal velice slibně, celý první poločas jsme hráli lépe, ale bohužel po dvou tyčkách a jednom trefeném břevnu jsme inkasovali první my. Celé utkání nakonec vyhrálo G. Kavalírka v poměru 3:1. Čekal nás boj o třetí místo, naším soupeřem byla ZŠ Chaplinovo náměstí, kterou jsme přehráli a zvítězili 6:3. Klukům patří velká pochvala a gratulace za předvedený týmový výkon.

Sestava: Hotovec T., Kopel M., Hošek M., Novotný M., Brož V., Jenšovský M., Tahir A., Pátek V., Rédr M., Tomášek K.

Učitel: Petrus L.