Stolní tenis

Stolní tenis 6. – 9. třída  - dívky

První den soutěže ve stolním tenisu zahájily dívky druhého stupně.  Mladší dívky si vedly skvěle. Po výborných výkonech, jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře podlehly soupeřkám pouze v posledním zápase. Domů si vezou zasloužené stříbrné medaile.  Velkou radost z medaile měla Elen, Nela a Anežka.

Starší dívky nezahájily moc šťastně. V prvním zápase po prohrané čtyřhře skončil výsledek 2:3 a to vždy mrzí. V dalším zápase vítězství. To si dívky oddychly, medaile bude. V posledním utkání se opakovala další vyrovnaná čtyřhra s prohrou, která rozhodla o bronzové medaili pro naše děvčata. Každá medaile udělá radost, a tak Kristýna, Míša i Eliška odjížděly ze soutěže spokojené.

Všem dívkám děkujeme za předvedené výkony, které dobře reprezentovaly naši školu.  Gratulujeme k vybojovaným medailím.

J.M.

Stolní tenis 6. – 9. třída  - chlapci

Den po děvčatech na stejném místě soutěžili i chlapci.

Kategorie III - tedy žáci šestých a sedmých ročníků byla velice vyrovnaná, potvrzovaly to napínavé zápasy mnohdy končící rozdílem pouhých dvou bodů. Naši kluci se drželi a nakonec vybojovali trochu smolné čtvrté místo.
Pochvalu zaslouží Jakub P., Kryštof S., Šimon S. a Viktor L.

Kategorie nejstarších chlapců měla velmi vysokou úroveň, k vidění byly perfektní výkony. Naši podlehli až nejsilnějšímu soupeři v posledním zápase dne a brali skvělé stříbrné medaile. Gratulace Adamovi J., Honzovi V., Danovi D. a Matyášovi J.

Moc nás potěšila i pochvala organizátorů za vzorné chování, vynikající hru a perfektní organizaci, díky níž turnaj proběhl bez nejmenších zádrhelů.
A.Z.