POPRASK - nohejbal

Dne 15.5. 2019 se konalo na naší škole obvodní kolo v nohejbalu.

Turnaje se účastnili žáci všech kategorií. Do reprezentace 4. a 5. ročníků byli vybráni - Hornof, M. Pelikán, Š. Kraus, kteří obsadili 5. místo ze šesti zúčastněných škol.

Starší kluci z 6. a 7. ročníku si vedli o trochu lépe a ve složení - T. Hotovec, J. Pelikán, A. Liška, A. Tahir obsadili 4. místo z osmi zúčastněných škol.

Žáci 8. a 9. ročníku ve složení - T. Půhoný, D. Daněk, M. Bádal, D. Houdek se probojovali až do finále, kde podlehli lépe hrající ZŠ Radotín a obsadili celkové 2. místo, které zajistilo postup do krajského kola.

Všem reprezentantům patří velká pochvala.

Dne 4. 6. 2019 se konalo krajské finále v nohejbalu. Zúčastnilo se celkem osm škol z celé Prahy.

Naši žáci ve složení - T. Půhoný, M. Bádal, M. Jenšovský, D. Houdek se ve skupině utkali se ZŠ Dubeč, ZŠ V. Čáslavské, FZŠ Chodovická. Celou skupinu vyhráli a v semifinále se utkali se ZŠ Radotín, který kluky v obvodním kole ve finále porazil. Tento zápas však vypadal od začátku úplně jinak a naši kluci ho  zvládli na výbornou z vítězili. Ve finále se utkali se ZŠ Eden a po velkém boji mohli slavit celkové prvenství v turnaji. Smutná zpráva je ta, že v nohejbalu se nekoná republikové finále, protože kluci by si určitě zasloužili.

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

L.P: