POPRASK - minivolejbal

Dne 28.3. 2019 jsme se zúčastnili soutěže POPRASKU v minivolejbalu. Hrálo se ve dvou věkových kategoriích a to ,,žlutý minivolejbal" a oranžový minivolejbal". Oranžový byl pro ročníky 2008 a mladší, žlutý pro ročníky 2009 a mladší.

Celkem se zúčastnilo 13 týmů v oranžovém a 12 týmů ve žlutém. Jako škola jsme se celkem umístili na TŘETÍM místě. Za zmínku stojí celkové vítězství v oranžovém minivolejbalu. Tým složený ze žáků - M. Havlová, M. Pelikán, D. Sidor, neprohráli ani jeden zápas a skončili na vynikajícím 1. místě. Další umístění našich žáků: 5. místo, 9. místo. Ve žlutém minivolejbalu 4. místo, 7. místo.

Velká pochvala patří všem zúčastněným žákům - K. Adla, H. Adla, D. Mekhail, M. Novák, Š. Walter, S. Ihnatyuk, T. Hotovcová, J.Polák, N. Cerkovnyj, F. Pech, V. Dostálová

L.P.