POPRASK - košíková

Kategorie dívky
Ve sportovní hale v Radotíně se utkaly týmy děvčat v košíkové. Na turnaj jsme jely s očekáváním medailového výsledku. V každém týmu jsme měly minimálně jednu basketbalistku, ve škole jsme poctivě trénovaly, tak jsme se těšily, že se výsledek dostaví. Jednotlivé zápasy se lišily jak průběhem, tak bojovností dívek. Některé byly pohodové a celkem klidné, jiné byly dost vyhrocené a plné emocí. Nakonec se dívkám obou týmů podařilo vybojovat medaile. Tentokrát měly bronzovou hodnotu, ale pro nás měly cenu zlata. Holky hrály výborně. Týmy, které nás porazily, měly výškovou a hlavně váhovou převahu.
Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme ke třetímu místu:

Johance, Kristýně, Viky, Elišce, Barče, Josefíně, Terce, Sáře a Kačce
Terce, Elišce, Lucce, Elen, Karolíně, Nele, Majdě, Terce

J.M.

Kategorie chlapci
Na basketbalový turnaj 6-7. tříd a 8-9. tříd byli vybráni ti nejlepší z nejlepších na ZŠ a MŠ Weberova, přesto některé výkony na postup nestačily. Za speciální pochválení stojí hoši ze 6-7.tříd, kteří celým turnajem prošli bez prohry a ve finále svému soupeřovi dali pěkně na frak a potvrdili tak svou suverenitu.
Z 8-9.tříd kluci bojovali jako lvi, nicméně výškový a také vytrvalostní rozdíl byl obrovský, který nás stál lepší umístění. Kluci si ale dobře zahráli a nakonec i oni sami, tak jako já, byli se svými výkony spokojeni.
Pánové děkuji Vám za Vaši účast.
Sestava 8-9.tříd - Hess, Abdurrahman, Bádal, Jareš, Daněk, Lhoták, Půhoný,
              6-7.tříd - Zajíček, Uhlíř, Cakl, Pelikán, Lysov, Špína, Beneš, Kraus