Mc Donald´s Cup 2019

V pátek 26.dubna hráli svoje kolo největšího žákovského fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup naši nejmladfší - kategorie 1.-3. tříd.
Naštěstí nám nepršelo, navíc se fotbalově dařilo a po hezkých zápasech jsme se propracovali až na konečnou 3. pozici.

Odváželi jsme si medaile i krásný pohár a všichni se těší na příště!

Pochavlu za reprezentaci zaslouží: T.Hotovcová, M. Botnari, T.Jurak, A.Urban, T.Bartůněk, D.Arnold, J.Polák, S.Kopal,T.Mansfeld, J. a O. Steinertovi a N. Cerkovnyj

A.Z.

Ve čtvrtek 25. 4. 2019 jsme se zúčastnili fotbalového turnaje McDonald cup, ve kterém si zahráli žáci ze 4. a 5. ročníků.
Turnaj se konal na hřišti s umělým povrchem v Radotíně. Do turnaje nastoupilo celkem devět základních škol. Hrálo se na dvě skupiny a vítězové skupin postupovali do finále. Po bojovném výkonu jsme obsadili 3. místo ve skupině, které zajišťovalo utkání o 5. - 6. místo ve kterém jsme podlehli ZŠ Nepomucká 2:3 a skončili na 6. místě. Žáci si turnaj užili a náplastí za nepříliš atraktivní umístění může být střelecký potenciál D. Huka, který se sedmi brankami vyhrál nejlepšího střelce turnaje. Všichni zúčastnění zaslouží pochvalu za předvedené výkony.

Soupiska hráčů: F. Lacina, D. Botnari, D. Huk, T. Macháček, N. Nový, V. Hornof, Š. Kraus, J. Daněk, M. Voplakal, Š. Barák

L.P.