Společné akce 6.B

V průběhu celého školního roku se snažíme organizovat různé aktivity. Jedná se kulturní, sportovní a další akce.

V dubnu jsme se žáky navštívili Max Laser Game, kde jsme společně v různých týmech soutěžili o nejvyšší počet „nastřílených bodů“. Hráli jsme několik her. Ty byly náročné fyzicky i psychicky.

Na květen jsme si naplánovali návštěvu centra Jumppark na Jarově. Na trampolínách jsme společně absolvovali průpravná odrazová, dopadová, rotační a další cvičení a poté nacvičovali různé gymnastické prvky. Fyzicky byla tato akce pro všechny velmi náročná. Všichni jsme ji zvládli naštěstí bez zranění.

Zbývá nám poslední měsíc tohoto školního roku. Věřím, že se nám podaří ještě nějakou akci uskutečnit.

Třídní učitel 6.B

RK