Škola v přírodě 7.A a 8.A

Na začátku června se konala škola v přírodě pro třídy 7.A a 8.A.
Žáci  si užili krásné přírody nedaleko Berounky ve Šlovicích. Areál rekreačního střediska Zelené údolí nabízel řadu sportovišť a proto  byl program zaměřený na různé sportovní disciplíny. Všichni vyzkoušeli plážový volejbal, kopanou, přehazovanou, trampolíny i bazén.Během týdne jsme navštívili Čechův mlýn. Exkurze i povídání bylo zajímavé. Počasí se vydařilo a tak hlavně bazén byl vítanou aktivitou. Dopoledne vždy proběhlo pár vyučovacích hodin a potom jsme šli sportovat. Deset žáků trénovalo softbal, některé žákyně skákali gumu, jiní žáci hráli ringo nebo přehazovanou. Odpoledne byl připraven program s dějepisnou tématikou a potom se zase sportovalo. Večer se všichni zúčastnili diskotéky.
Na závěr Švp proběhla soutěž "Tvoje tvář má známý hlas". Vystoupení skupin žáků se povedla. Škola v přírodě se všem líbila. Byla příjemným zpestřením konce školního roku.
J.M.