Pražský halový 5boj OVOV 2017

Začátkem února již tradičně proběhla soutěž, na kterou se naši žáci vždy těší. Slibuje nejen sportovní výkony, ale také setkání s našimi sportovními vzory. Tentokrát to byli například David Svoboda, Tomáš Verner, Denisa Rosolová, Mirka Knapková, Šárka Kašpárková nebo Iveta Vacenovská. Tradiční Pražský halový 5boj OVOV 2017 se letos uskutečnil na novém místě, v hale Jedenáctka na Chodově. Čtyři dívky a čtyři chlapci, ročníků 2003 – 2006, se utkali v pěti disciplínách. Účast byla opět velmi silná, 35 škol z celé Prahy a okolí. Tým naší školy se opět neztratil a po strhujícím závěru, kterým byla soutěž v driblinku, obsadil pěkné 13 místo. Zaznamenali jsme také několik pěkných dílčích výsledků v jednotlivých disciplínách, ale v součtu všech pěti disciplín to tentokrát na bednu nevyšlo.

Nejvíce bodů získal Radek Holakovský  - 3360 bodů. Ve své kategorii se umístil na 11. místě.  Nejlépe si vedla Vendula Krausová, která se umístila na 7. místě s 2655 body. Na třetí místo jí chybělo 180 bodů. Vyhrála driblink  ve své kategorii. Velmi dobrou premiéru měl Honza Zenker, který se umístil na 9. místě s 2442 body.
Děvčata Kačka Formánková, Tereza Potůčková a Helča Malůšková  se srovnala na 21,22 a 25 místo. Jakub Hanus se umístil na 4. místě v hodu medicinbalem a Hugo Pytlíček byl náš druhý nejlepší bodující  týmu, výkonem 2844 body.

Celému družstvu gratulujeme za krásné výkony a osobní rekordy a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Více fotografií z celé akce můžete najít na webových stránkách projektu Sazka olympijský víceboj.

J.M.