POPRASK - vyhlášení celoročního soutěžení

V letošním školním roce byla naše škola opět po letech velmi úspěšná v bodování Poháru primátorky hl. m. Prahy.
Jedná se bodování sportovních soutěží pražských základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Body do tohoto poháru škola získává při úspěšné účasti na celopražském finále jednotlivých sportovních soutěží.
Předpokládá to tedy vždy úspěch v obvodním kole Prahy 5 a poté i vysoké postavení v konkurenci jednotlivých obvodních vítězů...

V sezóně 2016/2017 jsme skončili na krásném pátám místě!

Gratulace a díky všem, kteří se během celého roku do závodění a soutěžení zapojili.

Z celé školy jsme museli vybrat pouze 4 šťastlivce (2 žáky a 2 žákyně), kteří budou mít možnost zúčastnit se slavnmostního vyhlášení na Staroměstské radnici. Žáci 9. ročníku měli ve stejný den vyvrcholení projektu Malá maturita - za naši školu tedy byli vybráni: Míša Brezová, Adéla Dvořáková, Radek Holakovský a Jakub Müller.

Pro všechny jistě zajímavá a cenná zkušenost.

Zúčastnili jsme se i vyhlášení obvodu - tedy celkového pořadí školních soutěží na Praze 5.

Naši žáci a žákyně vybojovali 2. místo ve velkém poháru (soutěž druhého stupně ZŠ) a 3. místo v malém poháru (soutěž prvního stupně ZŠ).

Ještě jednou děkujeme a gratulujeme!

A.Z.