POPRASK - přespolní běh

Podzimní medailová nadílka

Letošní první měření sil v soutěžích POPRASKU dopadlo nad očekávání.

Krásný podzimní den jsme vyjeli v plném počtu závodníků na běžeckou soutěž v přespolním běhu do Radotína. Premiéru v soutěži měli nejen někteří žáci prvního stupně, ale také pěkná nová trička se znakem naší školy.

Opět jsme před startem měli trochu trému a obavy, jak vše dopadne.

Hned první závodnice a závodníci nám udělali radost. Družstva 4. – 5. tříd vybojovala bronzovou a zlatou medaili. Loňské vítězství obhájili chlapci. Měli velkou radost i proto, že jejich vítězství bylo pro naši školu jediné.

Dívky 6. – 7. tříd získaly krásné druhé místo. Chlapci udrželi medailovou pozici a skončili třetí.

Velmi dobré výkony předvedli naši nejstarší, deváťáci. Díky pořadí členů týmu skončili na úžasném 2. místě

Start šesti družstev a zisk pěti pět medaili. To je úspěch. 25 žáků si přivezlo domů zlato, stříbro nebo bronz. To je krásná podzimní nadílka.  To už se nám dlouho nepodařilo.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k výborným výkonům.

Kdo úspěšně reprezentoval? Na to se podívejte do fotogalerie.
J.M.