Adventní odpoledne 2016

Jak se naladit na Vánoce? Na adventním odpoledni!

V pátek 2. prosince odpoledne naše škola neztichla a nezhasla, tak jak to obyčejně v pátek po vyučování bývá. Naopak - ožila stovkami návštěvníků, kteří sem přicházeli, aby se v předvánočním čase setkali a naladili na sváteční notu.

Třídy, kde se ještě před chvílí učili žáci a psali písemky, se jako kouzlem změnily. Učitelky a učitelé proměnili školu v jednu velkou adventní dílnu. Děti, jejich rodiny a kamarádi si přišli vyrobit vánoční ozdoby, perníčky, přání, svíčky a další krásné věci. Nechyběly ani oblíbené cukrové hrady, prodej knížek a občerstvení, které připravily naše paní kuchařky.

Celá mimořádná akce trvala až do sedmi hodin do večera, kdy všichni odcházeli unavení, ale šťastní, že se zase o krok přiblížili nejkrásnějším svátkům v roce.
Všem, kdo adventní odpoledne připravili, patří velký dík.

K.Š.