Vyhlášení výsledků POPRASKU 2015 - 2016

V DDM Prahy 5 proběhlo slavnostní vyhlášení POPRASKU letošního školního roku. Po úvodním uvítání pana ředitele DDM Jiřího Dolejše a vystoupení mladých moderních gymnastek, byly vyhlášeny výsledky celoročních sportovních soutěží.

V soutěžích prvního stupně, v Malém poháru, naše škola skončila na bronzovém medailovém místě. Soutěž vyhrála ZŠ Radotín. Naši žáci prvního stupně soutěžili v 8 sportech. Podařilo se jim 4x zvítězit. Jednou skončili na 2. místě a jednou se jim podařilo získat bronzové medaile.

Druhý stupeň se zúčastnil 12 soutěží. Žáci vybojovali celkem 8 vítězství v různých kategoriích, 7 krát obsadili druhé místo a 3 krát se umístili na místě třetím.

Celkově jsme ve Velkém poháru obsadili výborné druhé místo za gymnáziem Nad Kavalírkou.

Všem žákům, kteří se soutěží zúčastnili a vzorně reprezentovali školu, moc děkujeme.  Svými výkony potvrdili, že patří mezi nejlepší v Praze 5. Gratulujeme a přejeme krásné prázdniny plné sportu.

J.M.