Rozloučení po 5 letech ....5.A Outdoorové středisko Březová

Náš výlet začal v pátek ráno v autobuse Student Agency směr Jihlava. Odtud nás unášel rychlík dále na Třebíč. Pak už jen pár kilometrů autobusem do outdoorového střediska. Po obědě začal prodloužený víkend plný adrenalinu, zážitků a zkoušek našich nervů a sil. Bez šrámů se to neobešlo, ale každý, kdo překonal obtíže a i někdy strach,dokázal sám sobě, že je opravdu šikula. Jezdili jsme na raftech, stříleli z luku, hráli proti sobě airsoft a paintball. V týmových hrách jsme společnými silami dokázali i to, co se zdálo na začátku nemožné. Skákali jsme salta na trampolíně, lezli na lezecké stěně. Ti odvážní zdolali i skok do neznáma. Všichni jsme se vyřádili na lanovém hradu Bongo a na lanáčku nad vodou.

Prošli jsme se ve výšce devíti metrů, ukazali svoji odvahu, obratnost a vynalézavost při překonávání lanových mostů, neposedných třmenů, zdánlivě jednoduchých sítí či vratkých oblouků. Někdo skončil po prvním okruhu, odvážnější po druhém a ti nejlepší došli až na nejvyšší věž.

Na vysokých lanech se jistí tzv. ferratovým jištěním, kdy má lezec dvě karabiny na metrovém laně a zapíná se na ocelové lano ve výši ramen. Spali jsme na „hradě“ a jedli v „rytířské síni“. Pod okny se popásali koně. Čas nám utekl jako voda.

Více fotek a videí naleznete na našich třídních stránkách : http://www.weberovaacko.cz/wordpress/

S.G.