Pražské finále v přespolním běhu 2015

Po dlouhých šesti letech se družstvo naší školy zúčastnilo pražského finále v přespolním běhu. Tentokrát si účast vybojovaly mladší žákyně.

Závod proběhl v parku Stromovka 9. 10. 2015. Trať byla dlouhá 1000m a běžely se 2 okruhy kolem atletického stadionu.
Naše děvčata byla naladěna zaběhnout co nejlepší výsledek a zase vybojovat medaile. Bohužel jen snaha někdy nestačí. Holky se vydaly ze všech sil. Běžely, jak nejlépe uměly, ale po závodě musely uznat, že jiná družstva byla zkrátka lepší.

Jednotlivé výsledky děvčat stačily na 8. místo z 11 zúčastněných škol.  Osmé místo v Praze je výborné a holky se nemají za co stydět. Tereze Potůčkové, Kristýně Dvořákové, Josefíně Zachové, Viktorii Horníkové, Janě Urešové a Andree Štěpánové děkujeme za vzornou reprezentaci školy.