POPRASK - stolní tenis starší žáci

Starší žáci

Stolní tenis v posledních letech přinesl naší škole do POPRASKu hodně bodů. I letos se očekávaly od našich nejstarších žáků výborné výsledky. A Kryštof Přída, Adam Holeček, Filip Hovorka a Jakub Novotný nás nezklamali. Po výborném výkonu ve skupině a jednoznačné výhře v semifinále bojovali chlapci o zlaté medaile. Ve vyrovnaných utkáních na tři sety, mnohdy v nastavení, bohužel finále naši prohráli 2:4. Ale i stříbrné medaile jsou velkým úspěchem.

Starší žákyně

Sestry Ája A Míša Peckovi a Denisa Truijensová již dobře znají atmosféru celopražských finále. A protože jsou  dívky v deváté třídě, nemohly  si tuto soutěž nechat ujít. Jasně vyhrály skupinu i semifinálové utkání. Ani ve finále nenašly přemožitelky a po výborné hře, vyhrály celou soutěž. Zlaté medaile jim zaručily, že mohou opět bojovat o jeden z pohárů v celopražském finále.

Všem patří velká gratulace a pochvala za vzornou reprezentaci naší školy.
J.M.