POPRASK - florbalové soutěže

Florbalové turnaje mezi základními školami patří v rámci POPRASKu k nejlépe obsazeným - tedy zároveň i nejtěžším. Vždy se sejde silná konkurence z téměř všech škol MŠ Prahy 5 a MČ Prahy 16.

Mladší žáci ve složení Filip Pazdera, Radek Holakovský, Matěj Netrefa, Jakub Müller, Dan Daněk, Filip Němec, Jan Vyčítal, Šimon Šídlo, Dan Cís a Miloš Bádal vybojovali v základním kole postup do nejlepší šestky, kde nakonec po vyrovnaných bojích obsadili konečné 6. místo.

Starší chlapci ve složení Kryštof Přída, Lukáš Netrefa, Ondra Hanus, Filip Vajdl, Honza Šátek, Michal Tůma, Jakub Novotný, Ondra Formánek a Ahmed Sheeb postoupili také mezi šest nejlepších, kde se dokonce probojovali až do finále.
Poslední zápas sice nejtěsnějším rozdílem prohráli, ale přesto postupují do pražského finále.

V lednovém turnaji naši starší žáci obsadili v konkurenci všech základních škol a víceletých gymnázií z celé Prahy krásné šesté místo.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k úspěchům.

A.Z.