POPRASK 2016 - vybíjená

Vybíjená - chlapci

Poslední soutěží tohoto školního roku byla vybníjená - soutěž určená pouze žákům a žákyním 6. ročníku.

Na svátek dětí začali svůj boj chlapci, po napínavých zápasech se naše škola umístila na 5. místě.

Klukům děkujeme za reprezentaci, gratulujeme a přejeme hezké prázdniny!

A.Z.

Vybíjená dívky aneb „První vyhrání z kapsy vyhání“

V kategorii dívek přijelo soutěžit 9 týmů, které byly rozděleny do třech skupin.

Po prvním zápase, který děvčata jasně vyhrála 16:3 nad ZŠ Velká Chuchle, jsme si myslely, že turnajem vítězně proplujeme. Hned druhý zápas nás postavil opět na zem. Jasně nám ukázal, že výhry nejsou zadarmo, stále se člověk musí snažit a ještě musí mít štěstí na své straně. Druhý zápas a prohra s Německou školou děvčata moc mrzela. Musely jsme ale uznat, že byly lepší. Od tohoto zápasu se k nám štěstí otočilo zády.
První prohra v poločase o 1 život s GNK . Už víme, že nemáme šanci na medaili.
Druhá prohra o 1 život s Barrandovem v boji o 4. místo.
Třetí prohra o 1 život v prodloužení v boji o 5. místo.

Někdy zkrátka ani snaha a bojovnost nestačí. Turnaj ukázal, že minimálně 4 týmy byly velmi vyrovnané.
Musíme se učit i prohrávat, přijmout prohru a uznat, že soupeř je lepší.
Přesto děkuji za reprezentaci školy děvčatům 6. tříd, které se turnaje zúčastnily.

J.M.