Pohár rozhlasu - mladší žactvo

Pohár rozhlasu v atletice 13. 5. 2016 – mladší žákyně

Královna sportu, atletika, se se soutěží přihlásila letos v polovině května.  Závody se uskutečnily na stadionu v Radotíně. Mladší žákyně se sešly v nejsilnější sestavě. Nikdo nechyběl a tak jsme se těšily na to, že po několika letech snad dosáhneme na medaile a napodobíme starší spolužačky v loňském roce. Celá soutěž byla napínavá a do poslední chvíle jsme nevěděly, jak to dopadne.  Během závodů se střídaly lepší a slabší chvíle. Po sprintu jsme byly spokojené.  Skok vysoký nedopadl podle našich představ. Výrazný posun jsme zaznamenaly v hodu míčkem. Nervy jsme si užily při skoku dalekém, díky několika přešlapům. Štafeta v běhu na 4/60 m vyšla parádně. V závěrečném běhu na 600m holky zabojovaly a získaly velký počet bodů.  Říká se konec dobrý, všechno dobré. A tak to také dopadlo. Děvčata vybojovala za své výkony 3. místo a nadšeně si převzala bronzové medaile. 

A kdo získal bronzovou medaili?

Josefína Zachová, Kristýna Dvořáková, Adéla Dvořáková, Magdaléna Mihalčiková, Lucie Růžičková, Anna Lhotáková, Tereza Potůčková, Jana Urešová, Alžběta Londinová, Kateřina Formánková, Adéla Bidelnica

Velká gratulace a pochvala za vzornou reprezentaci školy.

Myslím si, že o tomto družstvu v budoucnu ještě uslyšíme.

J.M.

Pohár rozhlasu v atletice 13. 5. 2016 – mladší žáci

Chlapci, kteří soutěžili ve stejný den, obsadili ve své kategorii smolně čtvrté místo a vezou domů nepopulární "brambory".

Gratulace a pochvala za vzornou reprezentaci školy patří i jim.

V.S.