Přespolní běh 23.9. 2014

Přespolní běh 2014

Po úspěchu v loňském roce jsme se vydali na první soutěž POPRASKU v přespolním běhu se strachem, abychom celoroční soutěž dobře zahájili. Obavy byly zbytečné. Žáci a žákyně všech kategorií se snažili a některým jejich úsilí přineslo i zisk medaile. Všichni zaslouží pochvalu za snahu o co nejlepší výkon a ten v tomto případě často bolí.

Nejlépe si vedli naši nejmladší - dívky v sestavě Dvořáková Aneta, Dvořáková Kristýna, Melicharová Eliška a Štěpánová Andrea vybojovaly krásné stříbrné medaile.
Chlapci se postarali o největší překvapení soutěže, když se jim podařilo porazit všechny soupeře a zvítězit. Zlaté medaile Danielu Daňkovi, Ondrovi Špaňárovi, Miloši Dbádalovi, Matyáši Sedláčkovi i Matěji Dočkalovi na krku moc slušely.
Dívky šestých a sedmých tříd obsadily 5. místo.
Chlapci v této kategorii pomýšleli na lepší umístění, ale trať byla dlouhá a sil rychle ubývalo. Ale 4. místo v konkurenci 8 škol, je velký úspěch.
V nejstarší kategorii 8. – 9. tříd se také bojovalo ze všech sil. Šesté místo chlapců i dívek je pro někoho zklamání, ale body do POPRASKU budou velmi cenné.

Všech úspěšným sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a těšíme se na další setkání při soutěžích POPRASKU.