POPRASK - stolní tenis - mladší žáci a žákyně

Druhý výlet do Zbraslavi sliboval další naději na pěkný výsledek, tentokrát žáků 6. – 7. tříd. Chlapci jeli na turnaj v nejsilnější sestavě. Kryštof Přída, Filip Němec, Michal Tůma a Honza Šátek toužili po co nejlepším výsledku. Kryštof nepřipouštěl jiný výsledek než výhru. Nezbývalo nám než mu věřit a držet palce. Děvčata si moc nedůvěřovala a bylo na nich vidět, že jim trochu chyběl trénink. Ale nic rozhodně nevzdávala.

Los děvčat byl dost tvrdý. Než se holky trochu rozehrály, prohrály dva zápasy 3 : 0. Na první pohled jednoznačný výsledek. Zápasy se hrály téměř vždy na tři sety a těsné prohry ve třetích setech holky mrzely. Nezbylo než zabojovat. Pokusit se vybojovat aspoň třetí zápas a pak zkusit vyhrát zápas o 5.místo. To se nakonec holkám podařilo. Kláře Matouškové, Terce Potůčkové a Majdě Mihalčikové dvě výhry udělaly radost.

Chlapci začali velmi dobře a některým členům doprovodu z jiných škol brzy překazili plány. Kryštof Přída si plnil svůj plán, neztratit během turnaje ani jeden set. Filip Němec udělal během roku velký pokrok a nedal soupeřům šanci. Michal Tůma i Honza Šátek, kteří se střídali na postu trojky, také moc nechybovali. Kluci s přehledem vyhráli skupinu a ve finále nedali soupeřům z Radotína šanci. Výsledek 4:1 klukům zajistil vítězství a postup do pražského finále.

Velká gratulace a pochvala za vzornou reprezentaci školy patří všem.