POPRASK - florbal - mladší žákyně

Ve čtvrtek 20.11. 2014 pokračovaly florbalové soutěže hracím dnem určeným žákyním 6. a 7. tříd.
S týmem složeným z: A.Střešinkové, T.Potůčkové, V.Godorové, J.Urešové, A.Mrázkové, A. Lhotákové, M.Mihalčikové, L.Kolářové, M.Nguyen a sester Trojanových jsme se vydali do X3M Areny na Barrandově, kde se odehrálo celé kolo mladších žákyň.

Hned zpočátku měla kapitánka Míša poměrně šťastnou ruku při losování nasazení do skupin, boje o medaile ale nabízely místy velmi dramatickou podívanou.

Do posledního zápasu - o bronzové medaile - nám vývoj turnaje určil znovu soupeře, který nás ve skupině těsně porazil - tedy ZŠ Radotín. A vyrovnané to bylo znovu, o vítězi rozhodl jediný gól. Tentokrát naše holky byly šťastnější a braly zasloužené medaile.

Všem zúčastněným moc gratulujeme!