POPRASK - florbal - mladší žáci

V kategirii 6.-7. tříd chlapců se do florbalového turnaje přihlásilo celkem 15 škol z městských částí Praha 5 a Praha 16.
Soutěž tedy byla rozdělena do dvou hracích dnů - kvalifikační kolo a finálové kolo.

V kvalifikačním kole naši žáci poměrně suverénně vyhráli svoji skupinu, v přátelském duchu a se značně pomíchanou sestavou jsme si na závěr zahráli ještě mimo soutěž s vítězem druhé skupiny.

Do bojů o medaile jsme tedy postoupili spolu s dalšími nejlepšími 5 školami.
Opět se hrálo na dvě skupiny a hned v úvodu se našemu týmu díky heroickému výkonu podařilo porazit ZŠ Zbraslav - tedy tým, který nad námi v kvalifikaci vysoko zvítěžil. Tímto zápasem jsme si zajistili účast v boji o medaile, po porážce od GNK jsme nastoupili do souboje o třetí místo.
Soupeře jsme znali - s týmem ZŠ Radotín jsme hráli již v kvalifikaci. Opět se nám podařilo zvítěžit, tentokrát ale jen nejtěsnějším rozdílem.
Konečné třetí místo je v tradičně obrovské konkurenci určitě úspěch.

Velikou pochvalu za reprezentaci školy zaslouží:Matěj Netrefa, Kryštof Přída, Filip Vajdl, Jan Šátek, Jakub Müller, Lukáš Melichar, Filip Němec, Radek Holakovský, Jakub Hanus a Šimon Šídlo