Lyžařský výcvikový kurz 2015

Každoroční lyžařský výcvikový kurz proběhl na naší škole na začátku února.

Letošní účast byla velká a nás těší, že i dnešní mládež má zájem o lyžování. Přes 30 žáků si užilo horský vzduch v Janských Lázní na Ludvikově boudě na lyžích a na snowboardu.
I když počet začátečníků byl větší, všichni se naučili základy lyžařských dovedností a na závěr kurzu se zúčastnili závodu  ve slalomu. Velký úspěch měl dvoudenní výcvik na snowboardu, který připravila firma Burton, za což jí patří velký dík. Profesionální přístup, veškeré vybavení na výcvik, to je vizitka firmy, která již podruhé zorganizovala výuku snowboardu pro začátečníky i pokročilé.

Celý týden si žáci užili nejen na sněhu, ale i při společenských hrách, diskotéce nebo při výletu do centra Janských Lázní.
Poděkování patří i tělocvikářům školy, kteří se o žáky celý pobyt starali a přátelskou atmosférou přispěli ke zdárnému průběhu kurzu. Týden utekl velmi rychle a většina účastníků se již teď těší na LVK 2016.