Den dětí 2015

Dne 27. května se žáci druhých tříd a družinových medvídků a tučňáků zúčastnili dětského dne v parku Sacré Coeur. Tento den si pro děti připravila Městská část Praha 5 ve spolupráci s Městskou policií a Hasičským záchranným sborem.
Počasí nám vyšlo na jedničku. Nejdříve jsme viděli ukázku policejních koní. Děti si mohly prohlédnout policejní auto, motocykl, zbraně a zvířátka ze záchytné stanice. A čekalo na ně spoustu sportovních atrakcí – jízda na lanovce, koloběžkový slalom, přeskoky, přeběhy přes balanční podložky, střelba na terč, přetahování lanem … Děti si vyrobily originální kšiltovku, která se na sluníčku náramně hodila. Využili jsem i dalších radostí, které park nabízel, jako různé průlezky a hlavně obří skluzavku. Děti si mohly zkusit kvízy u stánku Stanice přírodovědců.
Největší radost ale měly z balonku (pokud jim ho vítr neunesl až do oblak).

Užili jsme si zkrátka prima den.