Čtenářská liga pokračuje

ČTENÁŘSKÁ LIGA POKRAČUJE!

Dne 17.1. 2015 byla ukončena soutěž Čtenářská liga, která probíhala na druhém stupni v rozmezí září – leden.

Soutěž spočívá v zaznamenávání přečtených knih. Soutěže se účastní všechny třídy na II. stupni, ale i jednotlivci. Musím přiznat, že výsledek čtenářské ligy mě mile překvapil! Se čtením, resp. nečtením, na druhém stupni to není tak špatné! Stále je dost dětí, které rády sáhnou po knize a zajdou do knihovny. A z toho mám opravdu radost.

Třída 8.B přečetla 78 knih, z jednotlivců obsadil první místo Libor Kubala ze 7.A s 21 přečtenými knihami. Pořadí viz tabulka.

Slavnostní předání knih vítězům proběhlo za přítomnosti vedení školy v naší školní knihovně. Odměnou dětem byla - jak jinak - kniha dle vlastního výběru.

Všem vítězům gratuluji a čtenářům přeji krásné chvíle s knížkou!

A pozor! Čtenářská liga leden – červen již odstartovala!!

6.A 6.B 7.A 8.A 8.B 9.A

Forejt F. 13