Barevné dny s 2.C

Máme za sebou takřka druhý rok školní docházky, kterou jsme si zpříjemňovali barevnými pátky. Snažili jsme se co nejvíc vyladit do vylosovaných barevných kombinací. Jako prvnáčci jsme měli pouze jednu barvu, jako druháčci dvě. A aby pátky nebyly pouze barevně ´fádní´, užili jsme si i dne elegance, teplákového, sportovního, mikulářského, s barevnými potisky, dne naruby, bláznivého nebo podkolenkového. A jak nám to slušelo, můžete posoudit v galerii.

Děkuji dětem i rodičům za to, že přijali nápad bláznivého učitele. Nicméně měli jsme vždy úspěch a občas vzbudili i menší rozruch. Ale cíl to splnilo. Děti chodily do školy nadšené a pokud nemoc nedovolila, fotily se z domova. Jen aby u toho mohly tak trošku být! A celá škola v ten den věděla, že MY JSME ŽÁCI DRUHÉ CEEEEEE!