Vítáme vás v novém školním roce 2013-2014

Vážení žáci a rodiče,

vítáme vás v novém školním roce 2013/2014. Ten nám kromě návratu do školních lavic, přinesl velkou premiéru pro tři třídy našich nových prvňáčků. V letošním roce se poprvé konalo velmi pěkné a netradiční přivítání přímo před hlavní budovou.

Protože se jedná o velkou událost v životě každého žáka, celou akci nejdříve zahájil ředitel školy Mgr. Karel Čermák. Popřál nejen žákům prvních tříd, ale všem našim studentům spoustu dobrého v celém školním roce a přivítal všechny zúčastněné. Poté vystoupil i místostarosta Prahy 5 JUDr. Petr Lachnit a po projevu předal slovo novým třídním učitelům.

Jako první uvedla mezi velké školáky vyvolané děti třídní učitelka 1.A Mgr. Eva Dvořáková. Její třída měla krásné oranžové šerpy. Jako třídní 1.B se představila Mgr. Světlana Kopsová a její děti měly barvy zelené. Na závěr slavnostního vyhlášení se svolali a odměnili fialovou šerpou všichni žáci 1.C Mgr. Michala Kopečka. Všem se přivítání moc líbilo a honem spěchali do nových tříd.

Ty už na ně čekaly nachystané a děti se rychle začaly seznamovat nejen mezi sebou, ale také s naší školou a svými učiteli, kteří jim budou trpělivými rádci na prvních krocích na studijní cestě...

Vítejte na ZŠ a MŠ Weberova, kde učení nás baví...