Vánoční šplouch 2013

Na naší školu díky unikátnímu plaveckému bazénu dochází celá řada základních i mateřských škol ze širokého okolí na základní plavecký výcvik. I tak jsme se ale v adventním čase rozhodli uspořádat třídenní projektovou výuku pro předškoláky z celé Prahy 5.

Kdo měl zájem, dorazil na velmi zábavnou hodinu, kde se hravou formou děti seznamovaly s vodním prostředím a dále se na něj adaptovaly. Na předškoláky zde čekala přichystána celá škála atrakcí, skluzavek, tunelů, mostů či průlezů a další her. Také jsme si zazpívali a všichni zjistili, že je voda naše kamarádka a je dobré se učit plavat.

Děti všem vyučujícím na oplátku zazpívaly vánoční písničky, a tak na ně pod stromečkem čekala zasloužená nadílka. Všem se u nás moc líbilo a těšíme se, se s dětmi setkáme již jako se školáky...