Projekt - Jaro v naší třídě 2014

Ve třídě 2.A se rozhodli udělat  projekt spojený s jarními svátky. Začali pod vedením třídní učitelky Mgr. Evy Kuncové v prvouce, kde žáci vyplňovali křížovky , luštěnky, obrázky a další úkoly týkající se jara. Žáci si teké vyzdobili své sešity pěknými obrázky. V pracovních činnostech vyrobili košíčky a papírovou trávu. Ve výtvarné výchově velmi hezky  malovali včelím voskem na vyfouknutá vajíčka.

Každé dítě vyzdobilo dvě. Pak se všechna vajíčka musela obarvit v barvách na vajíčka. Odstranění vosku nad plamenem již musela udělat paní učitelka sama. Výsledek všechny velmi mile překvapil. Však posuďte sami. K jarní atmosféře přispěla i paní učitelka v družině výzdobou, kterou opět tvořilli žáci.