Pozvánka na Adventní odpoledne 2013

Vážení a milí rodiče, naši žáci i Vy všichni ostatní,

zveme Vás na výtvarné - adventní odpoledne, které již tradičně pořádáme na naší škole dne 29.11.2013 od 14,00 do 20,00 hodin. Navazujeme tak na předchozí ročníky výtvarné soboty, které Vás zaujaly. Vaše odezva je veliká a odpoledne příjemné, proto se uspořádání dalšího společného dne stalo již tradicí.

Opět se sejdeme při řemeslných a výtvarných činnostech v čase adventním, budeme v jednotlivých třídách tvořit, malovat, vyrábět, plést či zdobit. Přehled jednotlivých disciplín najdete na druhé straně této pozvánky.

Bude pro Vás připraveno i voňavé občerstvení. Můžete u nás třeba jen posedět, popovídat si a prohlédnout výtvory ostatních nebo si zakoupit knihy za výhodnou cenu či šperky z domácí výroby.

Věnujte pozornost druhé straně naší pozvánky, kde naleznete přihlášku na jednotlivé disciplíny. Neobávejte se o svou zručnost, každému pomůžeme dílo dokončit.

Přihlášku je potřeba odevzdat nejpozději do 22. 11. 2013 do kabinetu VP (přihlášky obdržíte u třídních učitelů nebo v kanceláři hospodářky školy či přímo ZDE).

Také si můžete přečíst, jak naše Adventní odpoledne vidí naše žákyně Klára Henebergová. Její pohled najdete ve školním časopise ZDE.

Těšíme se na společné chvíle s Vámi a věříme, že Vaše výtvory budou zdrojem radosti a inspirace.

Aktualizace: Z bezpečnostních důvodů není možné, aby žáci ze školní družiny navštěvovali jednotlivé disciplíny bez doprovodu rodičů! Děkujeme za pochopení.