Poznáváme golf s PGDC

Naše škola má velmi blízko ke všem sportovním a pohybovým aktivitám. Protože dlouhodobě podporujeme co nejpestřejší prvky ve výuce, rádi jsme souhlasili s pozvánkou Prague Diamond Golf Clubu, kteří nám nabídli dlouhodobou spolupráci  při popularizaci golfu na naší škole.

Proto se vydali v pátek 11. dubna žáci druhého stupně přímo na golfové hřiště v Praze Lahovicích, kde se nás ujal jak pan ředitel Kavalírek, tak instruktor Michal. Žáci se seznámili s krátkou hrou - puttováním nejen teoreticky, ale mohli si sami zahrát a zasoutěžit na greenu, kteří využívají profesionální hráči. Další soutěž byla i na odpališti, kde si naši hráči mohli vyzkoušet jak dlouhou hru, tak i přihlížení chipováním. Soutěž ve hře na košíky se všem moc líbila. Počasí nám vyšlo a tak jsme byli moc spokojeni.

V pondělí 14. dubna instruktoři zavítali přímo k nám do školy, kde golf představili i celému prvnímu stupni. Nejdříve jsme hráli na školním hřišti, ale aprílový déšť nás zahnal do tělocvičny. To ale vůbec nevadilo, protože jsme ve hře mohli v klidu pokračovat.

Všichni zájemci dostali přihlášky do kurzů i letní školy, pokud byste však měli zájem o další informace, dostanete je v kabinetě TV, nebo přímo v Prague Diamond Golf Clubu na http://www.golf-lahovice.cz/