Plavání 2013 - Zlato, zlato, zlato!

Ve dnech 6. - 7. listopadu se na naší škole konalo obvodní kolo v poháru pražských škol - plavání. Podobně jako v jiných disciplínách se i tady soutěží v kategoriích 4.-5. třídy, 6.-7. třídy a 8.-9. třídy.

Chlapci začínali ve středu a po tvrdých trénincích v hodinách plavání a na kroužcích plavání slavili zasloužený úspěch. Všechny ostatní školy dokázali s přehledem porazit ve všech kategoriích! Díky zisku prvních míst tak družstva 6.-9. tříd postupují do celopražského finále, které se bude konat 13. prosince na naší škole.

Děvčata soutěžila druhý den, kdy družstvo 8. - 9. tříd skončilo na 3. místě. Dívky ze 4. - 5. tříd a 6. -7. tříd ale dokázaly zvítězit a díky tomu žákyně z 6. - 7.  tříd taktéž postupují do pražského finále.

Všem našim reprezentantům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k dosaženému úspěchu!