O pohár starosty MČ Prahy 5 2013

Jako jedna z prvních soutěží ve školním roce se již několikátým rokem konala akce s názvem O pohár starosty MČ Prahy 5. Je to velmi pestrá soutěž, která se koná v Aquaparku Barrandov.

Začíná se soutěží družstev v dopravní výchově, kde kromě teoretické části musí žáci prokázat i praktické znalosti z pravidel silničního provozu. Poté se koná velmi populární soutěž - střelba z paintballové pušky na cíl. V letošním roce bylo naše družstvo ve složení Jouglíček, Popelka, Dengler, Šídlo, Šátková, Samohelová, Singhová a Štípková velice dobře připraveno. Otázky z dopravní výchovy nedělaly žádné větší potíže a střelba byla přímo excelentní. Jen byla škoda, že doprovázející policista nepodal tolik potřebný výkon...

Poté se pokračovalo v bazéně v disciplínách - jízda na toboganu na čas, plavecká štafeta, lovení předmětů a záchrana tonoucího. Všechny tyto disciplíny nám velmi dobře šly, ale jen o jediný bod v konečném součtu jsme zůstali druzí. To je ovšem ze třinácti škol skvělý výsledek a všem reprezentantům děkujeme a blahopřejeme.