O pohár starosty - Cinda 2013

Dne 25. září se naši žáci zúčastnili sportovního dne pro školy – „O pohár starosty Prahy 5“, který se konal na Císařské louce v areálu Cinda. Jednalo se o sportovní, dovednostní, logické a vědomostní soutěže určené pro žáky 4. – 7.tříd. V mladší kategorii (1.stupeň) nás reprezentovali žáci: Melichar, Stanzin, Franková, Henebergová, Špaňár. V kategorii starších žáků 2.stupeň) soutěžilo družstvo ve složení: Truijensová, Hokeš,Tůma D., Tůma M.,Vajdl.

Paleta disciplín byla pestrá, například se žáci utkali ve štafetovém běhu, střelbě ze vzduchovky, lukostřelbě, vázání uzlů, minigolfu a zdravovědě. Dále muselo družstvo v časovém limitu postavit stan. Také se soutěžilo v oblasti topografie a znalosti historie.

Pohár jsme sice nezískali, ale žáci zaslouží pochvalu za vzornou reprezentaci a skvělé výkony, které předvedli v průběhu všech soutěží. Počasí nám přálo, tak věřím, že si všichni celé dopoledne užili.