Natáčení Hlasu 2014

Naše škola dostala před nedávnem zajímavou nabídku - účastnit se v pozici publika natáčení další řady populární show Hlas. Koncept tohoto mediálního produktu spočívá v tom, že na pódiu zpívá vybraný zpěvák či zpěvačka, a toho si po poslechu naslepo vybere některý z porotců. Pokud si ji nebo jej vybere víc porotců, sám zpívající se rozhodne, který z porotců se stane jeho mentorem a průvodcem soutěží.

V té už poté o postupu rozhodují samotní diváci prostřednicvtím hlasování. Naše dvě třídy se účastnily právě jednoho takového rozřazujícho kola a bylo to velmi zajímavé.

Všichni naši žáci měli velkou radost, že mohli vidět některého z populárních moderátorů, a shodli se, že účastníci zpívají opravdu hezky. Bylo hodně poučné nahlédnout pod pokličku takového natáčení a věříme, že se ještě někdy na něco podobného podíváme...