Jak vybíráme zaměstnání - SŠ Gastronomická

Žáci osmých tříd budou brzy postaveni před důležité rozhodnutí - výběr svého budoucího povolání. Střední školy jsou si toho vědomy a snaží se tak vycházet našim dětem vstříc například ukázkou studia či praktického výcviku.

Rádi jsme přijali pozvání SŠ Gastronomické a hotelové v Praze - Braníku, která si klade za cíl připravit své studenty na nejvyšší úrovni. Také proto jsou partnery školy mimo jiných Zdeněk Pohlreich či Roman Vaněk.

Učitelé obdborné praxe ukázali našim žákům, jak se míchají vybrané nealko nápoje a hned jsme si to mohli vyzkoušet. Stejně tak přípravu dobré Latté kávy, což není úplně jednoduché. Všichni ocenili vstřícný přístup pedagogů i moderní učebny. Na výstupu této akce si tak mohli žáci udělat dobrou představu, co obnáší studium na této škole a jak je realizována praxe a odborný výcvik.

Více informací o škole najdete ZDE