Fotbal 2013

Na začátku školního roku, hned po přespolním běhu je velmi populární soutěž - fotbal. Naše škola v něm v posledních letech začíná dosahovat výborných výsledků, i přes narůstající konkurenci. Na podzim je na programu klání mladších a starších žáků druhého stupně. Jako první zahájili žáci 6.-7. tříd. Družstvo ve složení Přída, Šátek, Nový, Shbeeb, Novotný, Holeček, Formánek, Tůma, Vajdl, Hanus a Netrefa sehráli velmi vyrovnané zápasy s ostatními soupeři a dokázali tak postoupit do pátečního finále.

Tam se ukázala zvýšená úroveň soupeřů, ale i tak dokázali v posledním utkání porazit Gymnázium nad Kavalírkou 4:1 a získali tak bronzové medaile.

Situace u starších žáků bylo poněkud odlišná - díky nedisciplinovanosti některých družstev do naší kategorie nastoupily jen tři družstva. Proto jsme sehráli jen tréninková utkání a postoupili automaticky. V pátek naše družstvo ve složení Sedláček, Jouglíček, Měrka, Valášek, Balek, Polák, Matoušek, Šindler a Šídlo dostalo nedostalo v pátek úplně jednoduchý los, a po prohrách proti ZŠ Chaplinovo náměstí a FZŠ Barrandov sahalo po výhře nad Gymnáziem nad Kavalírkou, ale rychlými dvěma inkasovanými góly prohrálo i poslední utkání. Díky tomu se žáci 8. a 9. míst umístili na konečněm šestém místě, což jsou ale platné body do celoroční soutěže Velký pohár.

Medailistům gratulujeme a všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy...