Florbal 2013 - Dívky 6.-7. třídy

Za ranního mrazu vyjely ve čtvrtek dívky šestých a sedmých tříd na soutěž ve florbalu. Každá  se na turnaj těšila a doufala,že se soutěž povede jako v loňském roce. To znamenalo vybojovat bronzovou medaili. První zápas začal velmi rozpačitě. Naštěstí se nám podařilo vstřelit první gól a v druhé polovině už nám bylo veseleji. Výhra 4:0 holkám udělala radost. V druhém zápase už byla hra ve větším tempu a i napínavější. Po 3 minutách holky prohrávaly 0:1. Kupodivu je to neodradilo a konečná výhra 3:1 nám dávala naději na medaili. Ve třetím zápase jsme měli trochu smůlu.

Teprve v posledních 2 minutách jsme dostali jediný gól a prohrály jsme 0:1. Gól jsme bohužel nedali ani v posledním zápase. A tento výsledek nám přidělil krásné třetí místo. Holky byly chvilku smutné. Ale nakonec měly radost, že obhájily loňský výsledek. A kdo reprezentoval školu? Míša a Andrea Peckovi, Mája a Zuzka Ťažkých, Kačka Rampachová, Péťa Třešňáková, Verča Maříková, Klára Matoušková, Anička Dočkalová, Markéta Nguyen. Holky, velká gratulace pro všechny.