Florbal 2013 - chlapci 4.-5. třídy - ZLATO

Netradiční dárek k Mikuláši si v podobě vítězství na florbalovém turnaji nadělili dne 5.12. chlapci ze 4. a 5.tříd.  Už v brzkých ranních hodinách byli naši sportovci, plni očekávání a napětí, připraveni u školy, aby byli včas na zahájení sportovní akce, která se konala v hale u ZŠ Chaplinovo náměstí.

Turnaje se zúčastnilo 9 škol z Prahy 5. Týmy byly rozlosovány do tří skupin, mezi kterými proběhly vzájemné zápasy, a následně se odehrála vzájemná utkání mezi družstvy, která se ve skupinách umístila na stejné pozici.

Naši žáci hráli s plným nasazením a s vynaložením všech sil. Každé vítězství bylo vybojováno  a mnohé zápasy přinesly napínavý divácký zážitek, kdy do poslední chvíle nebylo možné označit jednoznačného vítěze. Zvláště velmi vyrovnaný finálový zápas se ZŠ Nepomucká přinesl podívanou plnou zvratů a napětí. Ještě když naši žáci jednohlasně odpočítávali poslední vteřiny zápasu, trnuli, zda převahu udržíme. Pak už ale bylo vše jasné – ZŠ Weberova vítězí!

Hráči si z turnaje odvezli nejen diplom, medaile, cenu pro nejlepšího hráče (Matěj Netrefa) a 10 bodů do celoroční soutěže Malého poháru - tam máme i po čtyřech disciplínách plný zisk bodů! Hlavně si ale naší hráči odnesli spoustu nezapomenutelných sportovních zážitků.

Pochvalu za skvělý sportovní výkon si zaslouží žáci (Maxim Polák, Tomáš Půhoný, Daniel Daněk, Artem Efremov, Tomáš Hanzlík, Filip Němec, Šimon Šídlo, Alen Jurak, Lukáš Melichar, Jakub Müller, Matěj Netrefa). Za přípravu a vedení týmu děkujeme Mgr. Evě Dvořákové.