Arnošt Goldflam a 3.A

Arnošt Goldflam na nás  čekal v Městské knihovně na Smíchově. Moc jsme se těšili, protože už několik dní si čteme jeho knížku Standa a dům hrůzy. Byli jsme zvědaví , jak vypadá člověk, který napsal tak napínavé a strašidelné vyprávění.

Besedu jsme si užili. Dostali jsme  odpovědi na naše zvídavé otázky. Pana Goldflama pobavilo hádání jeho věku a děti se zas nasmály, když si podle jeho příběhu zkoušely dát nohu za hlavu nebo pěst do pusy.  Poslechli jsme si jeho autorské čtení ….. z knížky  Sny na dobrou noc. Malý kousek můžete uslyšet i Vy na videu. Povídali jsme si o svých snech s panem Goldflamem. A než jsme se nadáli, čas určený pro besedu byl pryč.

Před besedou jsme si stačili půjčit nové knihy a tak obtěžkáni zážitky a knihami, jsme dorazili před polednem zpátky do školy...

Fotografie a video navštivte ve fotogalerii  na webových stránkách naší třídy: ZDE

Arnošt Goldflam

*1946 v Brně