Zahájení nového školního roku

Vážení rodiče,

rády bychom Vás touto cestou přivítaly v novém školním roce 2019/2020 kdy provoz naší MŠ bude zahájen v pondělí 2. 9. 2019. Provoz MŠ je zajištěn v čase 6:30 - 17:30. DŮLEŽITÉ je, že PŘÍCHOD do MŠ by měl být v 8.00, nejdéle však v 8.15, kdy už mají být děti ve třídě. Pozdními příchody je narušen chod MŠ, prosím, respektujte to. Odchody z MŠ lze dohodnout individuálně s třídními učitelkami. Doporučujeme, hlavně u nových dětí, brát ohled na adaptační období, které může trvat až tři měsíce. Přizpůsobte, prosím, tedy docházku plně potřebám svých dětí.

Omluvy dětí nahlaste vždy do 8.00 prostřednictvím telefonního čísla 257 216 207, nebo e-mailu skolka@zsweberova.cz. Jídlo odhlašujte paní hospodářce (ne nám) na telefonní číslo 257 210 686, nebo na e-mail jidelna@zsweberova.

Prosíme Vás, dejte svým dětem do školky tyto věci. Ulehčí to práci nám i Vám. Sledujte předpovědi počasí a přizpůsobte tomu i oblečení. Ať mají děti VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ (alespoň iniciály). Přizpůsobte zároveň volbu oblečení schopnostem svých dětí – např. nejlépe kalhoty v pase na gumu, boty na suchý zip, NE šněrovací.

• Bačkory
  • Holínky
  • Teplá bunda
  • Pláštěnka
  • Rukavice
  • Čepice / kšiltovka
  • !!!Náhradní spodní prádlo!!!
  • Náhradní tepláky a tričko, mikina
  • Pyžamo (pokud budou děti v MŠ spát)
  • Vlhčené ubrousky - SPLACHOVATELNÉ
  • Kapesníky – TAHACÍ
  • Balík kancelářského papíru
  • Lahvička na pití – raději vodu, každý den mýt
  • Náhradní gumičky a sponky pro holčičky
  • Hřeben

ZDE naleznete také dokument (GDPR dokument pro rodiče), který si ideálně doma vytiskněte, pročtěte a vyplňte. Prozatím nic neškrtejte, pokud si nebudete vědět rady, připravte si případné otázky, ale vše Vám pořádně vysvětlíme na třídních schůzkách, na které obdržíte e-mailovou pozvánku. Jsou nutné podpisy obou zákonných zástupců.

Nastudujte si, prosím, ŠVP a řád školy na našich webových stránkách.

Výše úplaty za předškolní vzdělávání pro rok 2019/2020 je stanovena na 900,-. Školkovné neplatí děti předškolní, ani děti s odkladem školní docházky, tedy narozené od 1. 9. 2013 do 31. 8. 2014. Zasílejte na číslo účtu: 060011-0130882339/0800 a zpráva pro příjemce je: jméno a příjmení dítěte, měsíc platby – první dva měsíce (1 800,-) zašlete prosím nejpozději do 30. 9. 2019. Uvádějte VARIABILNÍ SYMBOL PLATBY 1920, děkujeme. Upozorňujeme, že úplata za předškolní vzdělávání má být hrazena VŽDY měsíc dopředu, aby bylo možné v červnu vše účetně zkontrolovat a uzavřít, děkujeme za spolupráci. Není problém uhradit úplatu za celý školní rok najednou.

V naší MŠ vybíráme rodičovský příspěvek, o který se stará Unie rodičů a ze kterého platíme veškeré akce pro děti. Pololetní příspěvek je ve výši 850,- a zasílejte ho na číslo účtu: 2700883149/2010 a zpráva pro příjemce je: jméno a příjmení dítěte, oddělení. Zasílejte prosím nejpozději do 30. 9. 2019.

Zároveň bychom Vás rády pozvaly na třídní schůzky, které se budou konat v úterý 27. 08. 2019 od 16:00 – Žirafy a v úterý 3. 9. 2019 od 16:00 – Klokani a Lvíčata, kde se dozvíte podrobnější informace o chodu MŠ. Účast je nutná. Všem dorazí e-mailové pozvánky.

Budeme se na Vás těšit,

Tým MŠ Weberova